fbpx
 

Pár slov o mně

Jmenuji se Lenka Berková, srdcem i duší se jako dula věnuji podpoře žen na jejich cestě mateřstvím. Se stejnou vášní již řadu let učím francouzštinu, kterou jsem vystudovala a která je mojí velkou láskou. Pracovat s lidmi je pro mě velkou radostí a naplněním.

dula4u.cz

Porod je pro mě zázračným okamžikem, kdy na svět přichází nový život, z ženy se stává matka a tvoří se nová rodina. Věřím v ženskou intuici, podporuji individualitu, přirozenost a zdravou sebedůvěru. Důvěřuji síle a moudrosti ženského těla, kdy každá žena je schopna přirozeně porodit své dítě a je mu tou nejlepší maminkou.

Jsem členkou Českých dul a v současné době si u nich rozšiřuji vzdělání. V roce 2012 jsem absolvovala certifikovaný výcvikový kurz pro duly Paramana Doula course v Londýně u Michela Odenta, ikony na poli přirozeného porodnictví, a Liliany Lammers.

Jsem také lektorkou masáží dětí a kojenců podle metodiky Mgr. Jany Hašplové, zakladatelky školy Vědomého rodičovství. V Rodinném centru Pexeso na Zbraslavi vedu kroužky cvičení rodičů s dětmi.

Mimo pracovní aktivity jsem především maminka tří dětí, bydlíme v domečku se zahrádkou kousek na jih od Prahy.